Фото з відкритих джерел

На боротьбу з пандемією коронавіруса було виділено 3 мільйони гривень з внутрішнього фонду Carlsberg Ukraine, що з року в рік підтримує науку в Україні. 3 апарату ШВЛ і 8 кисневих концентратів вдалося закупити для лікарень Запоріжжя та області за рахунок скасування наукового проекту Carlsberg Ukraine Fund, повідомляє прес-служба компанії.

З початку існування компанія Carlsberg на світовому рівні займається наукою. Щорічні конкурси, мільйонні гранти – все для підтримки майбутніх сенсацій, відзначили в компанії.

Вже два роки поспіль в Україні компанія організовує конкурс наукових проектів для вітчизняних науковців. Гранти по мільйону гривень виділяються щороку компанією на кращі ініціативи.

Але в цьому році людство зіткнулося з глобальною проблемою, яка потребує рішень тут і зараз. Щоб підтримати українських лікарів, Carlsberg Ukraine відміняє конкурс у цьому році. Всі кошти на грант та організацію заходу будуть спрямовані на боротьбу з пандемією.

"Carlsberg завжди підтримував товариство в кризових ситуаціях. Так було ще з моменту заснування першої броварні Carlsberg. Наш засновник Я. К. Якобсен ініціював будівництво водопроводу в Копенгагені після спалаху епідемії холери в 19 столітті. Також, відновив замок-музей Фредеріксборг після пожежі, яка є пам'яткою данців. Таких прикладів можна назвати ще дуже багато. Але головне, що він залишив за собою – свою філософію: робити світ краще і прагнути до досконалості. Бренд Carlsberg слід цієї філософії і є соціально відповідальним. Кожен рік ми виділяємо кошти на реалізацію наукових проектів серед українських вчених, підтримуючи розвиток науки в Україні. Зіткнувшись з пандемією в цьому році ми зрозуміли, що треба діяти тут і зараз, тому виділили кошти на закупівлю необхідного обладнання та захисних препаратів для вітчизняних медичних закладів. У наступному році компанія знову підтримає кращі наукові ідеї українців. А сьогодні нам потрібно об'єднатися, щоб перемогти вірус. Я впевнений, що тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше завтра набагато краще", - коментує бренд-менеджер Carlsberg, Максим Стрільців.

Carlsberg Ukraine вже придбали 8000 комплектів захисних медичних костюмів для українських лікарень і виділили безалкогольну продукцію благодійним фондам: Let’s help! і Червоний хрест.