1x Bet

За історією кохання телеведучої Ольги Бузової і футболіста Дмитра Тарасова з завмиранням серця стежили мільйони людей. І це не перебільшення, адже у Ольги - більше 16 мільйонів передплатників у Инстаграме.

Ні для кого не секрет, що Бузова любить виставляти своє життя напоказ - в тому числі, особисту. А для постів про свої стосунки з чоловіком Ольга навіть придумала спеціальний хештег - #тарабузики. За цим постам і нескінченним сторіс всі передплатники могли день за днем спостерігати, як розвивалися відносини Ольги і Дмитра. 

Здавалося, їх любов була схожа на казку: шикарні ресторани, величезні букети троянд, розкішні подарунки, спільний відпочинок на райських островах… Суцільна романтика!

Однак скептики вже тоді робили ставки, коли ж цієї ідилії прийде кінець. Чекати довго не довелося - шлюб Бузової і Тарасова не протримався і п'яти років.

Однозначна причина розлучення так і не стала відома, проте незабаром після розставання з Бузової Дмитро завів нові відносини. Обраницею Тарасова стала Анастасія Костенко, яка вже встигла народити чоловікові дочку. Більше того - Дмитро та Анастасія знову очікують поповнення в сім'ї.

А що ж Ольга?.. На жаль, Бузова все ще не змогла влаштувати своє особисте щастя. Дівчина намагалася знайти свою другу половинку за допомогою телепроекту: так, у реаліті-шоу “Заміж за Бузову” чоловіки боролися за серце зіркової співачки і ведучої. Перемогу в шоу здобув сыровар Денис Лебедєв, однак пара розпалася відразу по закінченні проекту. 

Після цього Ользі приписували романи з Тимуром Батрутдиновым, Льошею Свиком та іншими, проте жоден з чуток не отримав підтвердження. Таким чином, Бузова все ще в активному пошуку.

Чому така завидна наречена - красива, талановита, забезпечена - до цих пір не знайшла собі нареченого? Відповідь знає сама Ольга - за її словами, дуже важко знайти другу половинку при її завантаженому графіку. Дівчина постійно в роботі: бере участь у телезйомках, концертує, грає в театрі, репетирує, розробляє дизайн одягу для свого бренду… На пошуки партнера просто не залишається часу.

Однак Бузова чітко розуміє, кого хоче бачити поряд з собою. Ольга зізнається, що їй потрібен чоловік “без памперсів”, зрілий, сильний та сміливий.

Тим часом 1xbet приймає прогнози на майбутнє Ольги: ви можете зробити ставку онлайн на те, що Бузова знову вийде заміж за футболіста до 31-го грудня 2020-го. До речі, коефіцієнт в букмекерській конторі на це подія просто відмінний - 6,4.

Починайте робити ставки на 1xBet - і перемоги не змусять себе довго чекати!