Захід BUSINESS WOMAN DAY відвідали 1300 учасниць і 3 везучих чоловіків. Учасники конференції представляли абсолютно різні сфери діяльності і підприємництва.

prizma

Зі сцени своїми прикладами поділилися ТОП-6 спікерів країни, серед яких жінки зі списку найуспішніших в Україні. 

Власними секретами ділилися з аудиторією: Маша Єфросиніна, Лера Бородіна, Марина Авдєєва, Наталія Шмигельская і Ярослава Гресь.

Всі ментори, які виходили на сцену, розповідали факти з особистого досвіду ділилися лайфхаками, розбирали власний бізнес і життя по поличках у пошуках формули, яка дозволяє встигнути все "тут і зараз". Серед обговорюваних тем: "Жіночий бізнес. Можливості проти Стратегії", "Продаж і масштабування бізнесу", "Бізнес як призначення", "Як створити персональний бренд", "Знання і соціальний капітал — головні валюти сучасного світу", "Поєднувати кар'єру і сім'ю — це бути сучасною жінкою, а не шукачем балансу".

Спеціальний гість конференції Дмитро Карпачов, який привідкрив завісу таємниць світу чоловіків і розповів учасницям про те, як зайнятої і активній жінці знайти свою половинку без драм і жертв, залишаючись щасливою і реалізованої.

А Маша Єфросиніна не тільки розповіла про те, як бути успішною і в кар'єрі, і в родині, але й відповіла на гарячі запитання із залу.

Важливою особливістю BUSINESS WOMAN DAY став ефективний нетворкінг. 12 жовтня під одним дахом організатори зібрали власниць і засновниць бізнесу, ТОП-менеджерів, бізнес-леді, блогерів та багатьох інших. 

Організатор BUSINESS WOMAN DAY — освітня компанія PRIZMA – творець найбільших форумів "Бізнес Концентрат" (2 роки поспіль, 17 000 + учасників), "Перша Чоловіча Конференція" (1000+ учасників), а також "Клубу підприємців PRIZMA".