1x Bet

Футбольний клуб "Барселона" і 1xBet підписали спонсорську угоду, за якою одна з провідних букмекерських компаній світу стала новим глобальним партнером каталонського клубу. Договір про співпрацю розрахований на 5 років і буде діяти до 30 червня 2024 року.

У "Барселоні" розглядають угоду, яка набрала чинності 1 липня, як частину глобальної стратегії з пошуку найкращих партнерів. Клуб вважає, що угода з 1xBet допоможе чинним чемпіонам Іспанії зберегти лідерські позиції не тільки в результатах команди, але і з точки зору маркетингу і спортивного спонсорства.

Угода передбачає співпрацю "Барселони" і 1xBet в різних областях, на полі і поза його межами, приділяючи особливу увагу діджитал-активності. 1xBet також зможе залучати футболістів клубу для просування своїх промо-матеріалів і маркетингових компаній.

БК 1xBet – провідна міжнародна ігрова і технологічна компанія з більш ніж 12-річним досвідом роботи в своїй галузі і офісами в Європі, Азії та Латинській Америці. Раніше компанія уклала угоди з низкою відомих партнерів, у тому числі іспанською Ла Лігою, італійською Серією А та англійським футбольним клубом "Тоттенхем".

Сторони впевнені у тому, що співпраця буде ефективною, враховуючи потенціал обох брендів.

Хосеп Понт, член правління ФК "Барселона" і глава комерційного департаменту клубу

"Ми переконані, що угода з 1xBet допоможе нам продовжувати рости як на полі, так і за його межами. Ця угода зміцнить нашу глобальну стратегію розширення, і ми впевнені, що вона допоможе нам спілкуватися з новими шанувальниками спорту по всьому світу".

Алекс Саммерс, представник 1xBet

"Ми дуже задоволені, що уклали угоду з одним з найсильніших клубів світу. Впевнені, що нам є що запропонувати вболівальникам "Барселони". Сподіваємося на плідну співпрацю. Слоган "Барселони" – "Більше ніж клуб", ми сподіваємося, що за наступні 5 років фанати команди побачать, що 1xBet – більше, ніж букмекер".

Про 1xBet

БК 1xBet – провідна міжнародна ігрова і технологічна компанія з більш ніж 12-річним досвідом роботи в своїй галузі. Це одна із самих швидкозростаючих компаній в беттінг-індустрії, в офісах якої в Європі, Азії і Латинській Америці працює понад 5000 фахівців.

1xBet пропонує своїм клієнтам найбільшу кількість подій в лінії і до матчу, і в лайв-режимі. Компанія також володіє значним асортиментом онлайн-слотів та інших ігор, надаючи клієнтам найширший вибір розваг. Орієнтована на діджитал-бізнес, БК 1xBet співпрацює з більш ніж 250 платіжними системами і здійснює цілодобову підтримку клієнтів на 30 мовах.