http://www.desktopwallpapers.ru

На сьогоднішній день в ЗМІ з'явилися не правдиві звинувачення на адресу керуючого власника девелоперської компанії /ОМОКС\ Кулагіна Олексія Володимировича - забудовника житлового комплексу /Чайка\.

6 листопада 2018 в 12:00 у конференц-залі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему: "Спроба рейдерської атаки найбільшого забудовника ТОВ "ОМОКС". Схема. Учасники. Виконавці".

Під час конференції Олексій Володимирович розповів про ситуацію, яка на даний момент виникла навколо компанії / ОМОКС \, а саме про спроби рейдерських захоплення і блокування роботи підприємства. Він пояснив схему такої атаки, назвавши учасників і виконавців.

http://www.desktopwallpapers.ru

За період існування компанії це вже третя спроба рейдерського захоплення, але перемога завжди на боці правди!

Чому ж рейдери так активно рвуться захопити компанію?

Житловий Комплекс  / Чайка \ — це базовий проект, який забезпечив весь населений пункт Чайка інженерною інфраструктурою, яка розрахована на розвиток 300-тисячного міста. Зараз забудовано лише 20% земель даного населеного пункту. Компанія дуже приваблива, оскільки володіє технічними ресурсами і можливостями для забудови всієї Чайки.

Що стосується звинувачень Олексія Володимировича в псевдо - рейдерстві за типом схеми "Еліта-Центру"? 

Житловий комплекс / Чайка \ за 13-річну історію налічує  33 введених в експлуатацію житлових будинки, де проживає понад 4 000 сімей. І щороку забудовник – девелоперська компанія / ОМОКС \ здає в експлуатацію нові будинки.

16 листопада 2018 року Кулагін Олексій Володимирович у студії "Обозревателя" на програмі "The guest" дав докладне інтерв'ю, і відповів на всі питання і прокоментував фейкові звинувачення.

http://www.desktopwallpapers.ru

Олексій Кулагін закінчив інтерв'ю, зобов'язавшись виконати свої обіцянки перед інвесторами і закликаючи забудовників не вести переговорів з рейдерами:

"Ми доб'ємося, щоб ця ситуація вирішилася в руслі закону. Нікому не варто турбуватися про те, що компанія / ОМОКС \ не виконає своїх зобов'язань. Ми не жадаємо крові, ми жадаємо поваги до всіх, хто веде чесний бізнес у цій країні. Я закликаю всіх забудовників не вести переговорів з рейдерами, не піддаватися на шантаж".

Незважаючи на конфліктну і складну ситуацію, штучно створену навколо ЖК  / Чайка \, девелоперська компанія  / ОМОКС \ продовжує якісно і сумлінно виконувати свою роботу. А формат обслуговування п'ять років поспіль визнається кращим форматом обслуговування житлових масивів. Сам же житловий комплекс / Чайка \ протягом 13 років визнається найкращою комплексної забудовою України, що підтверджує чергова нагорода "Кращий житловий масив - 2018", отримана 16 листопада 2018 року на урочистій церемонії VI Всеукраїнської будівельної премії IBuild!