Вентбест

Якщо ознайомитися зі статистикою злочинів, то виявиться, що на території України в 2018 році було скоєно менше злочинів, ніж у 2017. Але ці новини не повинні обманювати людей, бо варто аналізувати не загальне зниження злочинності, а ті цифри, які все ще залишаються актуальними.

Ось так виглядає статистика за минулий рік, якщо ми беремо кількість злочинів по всій країні:

 • крадіжки — 191 тис.;
 • шахрайства — 27 тис.;
 • умисні вбивства — 1168;
 • розбійні напади — 1622;
 • грабежі — 10,6 тис.

Те, що ці цифри нижчі, ніж були зареєстровані в 2017 році, радує, але це пов'язано в тому числі і з тим, що громадяни країни стали більше дбати про власну безпеку та безпеку свого майна.

Так, зростає затребуваність послуг, які надають охоронні агентства. І це добре видно по тій статистиці замовлень, на яку спирається охорона "Венбест" — найбільше охоронне агентство України, яке не є державним. Докладніше дізнатися про його послуги ви можете на офіційному сайті https://venbest.ua/. Допомогою "Венбест" користуються як великі організації (в тому числі і провідні банки), так і маленькі компанії, приватні особи.

Оскільки кількість клієнтів охоронних агентств зростає день від дня, автоматизація стає процесом, на який роблять ставку всі великі представники ринку.

Чому автоматизація так важлива у сфері охорони

Складності роботи в охоронній сфері найрізноманітніші, тому що до якості роботи пред'являються найжорсткіші вимоги — нерідко рахунок йде на години і хвилини, щоб прийняти правильне рішення. Основні завдання, які вирішує автоматизація, виглядають наступним чином.

 • Виключення помилок і людського фактора. Там, де людина може щось не так побачити або інтерпретувати, техніка безстороння. У неї не буває поганого самопочуття або настрою, вона працює за заданими алгоритмами, а тому не втомлюється і не помиляється.
 • Обробка великого обсягу інформації. Навіть з урахуванням того, що зараз у охоронної компанії "Венбест" більше 2,5 тис. співробітників, виконувати всю роботу людськими ресурсами неможливо. Та й не завжди це потрібно: значний обсяг інформації за короткий термін переробляють комп'ютери — а якість такого рішення тільки підвищується.
 • Можливість контролювати будь-які території в будь-який час дня і ночі. Там, де раніше була потрібна команда сторожів, які постійно обходять і перевіряють ділянки, тепер встановлюють камери з цілодобовим наглядом і записом. Це не тільки більш комфортні умови роботи для людей, а й можливість отримати інформацію, яка в разі НП буде використовуватись для з'ясування обставин.
 • Максимально швидке реагування на сигнали тривоги. Якщо людині потрібно сидіти і постійно стежити за пультом, то система сповіщає про ситуацію миттєво. В результаті не втрачається ні секунди часу, тому будь-яка проблема нейтралізується дуже швидко.
 • Висока ефективність у тих ситуаціях, коли людина просто не має можливості стежити за майном. Якщо для маленького торгового об'єкта або складу ще актуальна робота сторожа, то захистити машину, яку неможливо запаркувати на стоянці, що охороняється, вийде тільки за допомогою сучасної системи сигналізації.

Техніка, яка використовується охоронними агентствами

Все обладнання для автоматизації поділимо на групи, ось деякі приклади:

 • Пристрою для збору і запису інформації. Сюди віднесемо відеокамери, об'єктиви, мікрофони — все те, що постійно збирає дані про навколишнє обстановці.
 • Техніка, що передає інформацію на сервер, інші комп'ютери, пульти охорони.
 • Сигналізують пристрої. Це як тривожні кнопки, які передають сигнал відразу працівникам охоронного підприємства, так і сирени, які сповіщають про небезпеку оточуючих.
 • Високоточні датчики — руху диму, відкриття дверей і т. д. Саме ці пристрої здатні виявити небезпеку тоді, коли людина ще про неї не підозрює, або в силу інших причин просто не може про неї дізнатися найближчим часом.