112.ua

У колаборації з компанією UNICE multibrand вперше серед українських селебрітіз артист випустив не тільки аромат для чоловіків, але і для жінок. AMOR і MIO, в перекладі з іспанської означає "любов" і "мій, що належить мені" відповідно. Вони обидва створені для впевнених в собі, сильних і пристрасних чоловіків і жінок.

112.ua

- Спеціально для створення ароматів ми літали до Туреччини, куди був запрошений парфумер зі Швейцарії, який допомагав мені правильно поєднувати масла. Мені хотілося придумати для жінок саме "смачний" парфум, з екзотичною першою нотою, а для чоловіків - з деревиною. Результатом я дуже задоволений, сподіваюся, сподобається і вам! - поділився Амадор Лопес.

112.ua

Привітати артиста прийшло багато селебрітіз: Діма Коляденко, Соломія Вітвіцька, Sonya Kay, Наталія Холоденко, Монро, Олена Вінярська і інші. Протягом усього вечора гостей дивував своїм перформансом естрадний театр "Шарж", який відкрив захід цілою театральною постановою, а апогеєм презентації став виступ гурту Rumbero's, під час якого всі гості танцювали і як діти гралися з повітряними кулями в колір дрес-коду вечірки. Ведучим презентації був Антон Поліщук.

112.ua

112.ua

112.ua

Всі гості отримали в подарунок аромати AMOR і MIO від Амадора Лопеса і компанії UNICE multibrand.