112.ua

Уже в цей вівторок, 27 листопада, в НСК "Олімпійський" пройде наймасштабніша подія цього року Invest Summit.

Ми підготували для вас 5 причин, чому варто його відвідати:

1) Invest Summit Expo - майданчик, який об'єднає понад 50 організацій, що надають послуги та технології для інвестування і фінансів.

2) Speed ​​Mentoring - цей формат допомагає за короткий період максимально ефективно обмінюватися інформацією і домовлятися про подальшу співпрацю.

3) StartUp-Buttle - кращі проекти будуть представлені інвесторам і отримають шанс виграти інвестиційний приз від організаторів Invest Summit.

4) Нетворкінг - знайомтеся, обмінюйтеся контактами, обговорюйте і діліться один з одним інформацією і досвідом.

5) Спікери - головне на саміті це звичайно ж доповіді та кейси від експертів. На Invest Summit виступлять понад 50 спікерів з різних країн:

  • ГЕНРІ ЛУ - провідний фахівець з інвестицій @Yeomans Capital, фахівець з стартапам @ Facebook.
  • ДЕВІД Дрейк - засновник і Голова Правління LDJ Capital - Управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у інновації.
  • ВІКТОРІЯ ТІГІПКО - засновниця і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures.
  • АНДРІЙ КОМАРОВСЬКИЙ - директор акселератора Sector X (Kyiv), екс-директор Founder Institute, співзасновник Cupli Surveys.
  • ЮРІЙ Камельчук - стратегічний радник IT-стартапів, бізнес-коуч, засновник освітньої платформи Cardinal.Center і директор з розвитку Kyrrex.
  • АНДРІЙ ЧЕРЕДНИЧЕНКО - директор з маркетингу, Dream Team.
  • ОЛЕКСАНДР СОРОКА - засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup. Network. Член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.
  • ДМИТРО Варчук - директор і засновник компанії KVADRA INVEST. Співзасновник фінансової компанії Ампір Капітал і Тендер-Гарант.

Більше спікерів на сайті.

Спеціальний гість: заступник Міністра Юстицій України Денис Чернишов.

До "чорної п'ятниці" для вас підготовлена ​​унікальна можливість придбати 2 квитки за ціною одного. При купівлі одного квитка категорії Business ви отримуєте другий в подарунок. Акція діє тільки 23 листопада. Для участі використовуйте промокод blackfriday.

Зустрінемося на Invest Summit 27 листопада в НСК "Олімпійський".