З відкритих джерел

Як завдяки 1xBet заробити на головної кінопремії світу.

Рене Зеллвегер отримає "Оскар" за кращу роль - 1,75

Лауреатка "Оскара"-2004 може отримати свою другу статуетку за головну роль у фільмі "Джуді". Голлівуд традиційно трепетно ставиться до своїх легенд, а Джуді Гарленд, яку зіграла Рене - одна з головних у цьому списку легенд. Картина розповідає про останніх концерти Гарленд, що були приурочені до 30-річчя виходу фільму "Чарівник країни Оз".

Трагічні останні роки життя кінозірки, акторська майстерність Зеллвегер, режисерські вміння Руперта Гулда - все це повинно скластися в пазл, який принесе актрисі перемогу. Варто відзначити, що Гулд - відомий театральний режисер, так що драматизму картині не займати. Принаймні, це відзначають усі, хто вже ознайомився з "Джуді". І так, фільм музичний, а першу статуетку Зеллвегер отримала за роль у мюзиклі "Чикаго" - повторення більш ніж можливо.

Бред Пітт отримає "Оскар" за кращу роль другого плану - 1,9

Секс-символ Голлівуду дожив до 56 років без акторської нагороди від Кіноакадемії (продюсерська, за 12 років рабства", у нього є). Ця кричуща несправедливість повинна бути виправлена вже в цьому році. Пітт видав найпотужніший перфоманс в "Одного разу в Голлівуді", де зіграв Кліффа Бута - дублера і друга кінозірки Голлівуду Ріка Долтона, чию роль виконав Лео ді Капріо. 

По суті, обидві зірки зіграли рівновеликі ролі, однак в останні роки кіноакадеміки розподіляють акторів за номінаціями як бог на душу покладе. Досить згадати, як за "Фаворитці" Олівія Колман була номінована за головну роль, а Емма Стоун і Рейчел Вайс - за другорядні. Втім, навряд чи Пітту варто засмучуватися - в номінації за головну роль в цей раз дуже складно змагатися з Хоакіном Феніксом.

Квентін Тарантіно отримає "Оскар" за кращу режисуру - 2

У Тарантіно не менш складні, ніж у Пітта, відносини з академіками. У нього також є статуетка, але не як у режисера, а як сценарист "Кримінального чтива". Він точно також давно вистраждав свою нагороду, яку в цей раз йому просто зобов'язані віддати. І не тільки тому, що зміг приборкати амбіції згаданого вище супердуета Пітт-ді Капріо (не забудьте ще і про прекрасну Марго Роббі).

Справа в тому, що Тарантіно зняв, можливо, кращий фільм про Голлівуд за останні роки. Фільм, в якому з великою любов'ю показав всі ті покоління картин, на яких виріс. Картина, де Квентін, по суті, показує нам ту унікальну - і вже пішлу кинокультуру - яка сформувала його. А ще це фільм про американську мрію, в даному випадку - про те, що вона безсмертна в самому що не є прямому сенсі. Таке люблять і таке цінують: досить згадати премію Дэмьену Шаззелу за "Ла-ла-ленд" або Альфонсу Куарону за "Бердмена". І, нарешті, це чи останній, чи передостанній фільм Тарантіно, за його ж словами, - і, якщо не дати нагороду зараз, то потім може буде пізно.

"Джокер" отримає "Оскар" як кращий фільм - 6,95

Після всього вищесказаного було б логічно поставити на "Одного разу в Голлівуді" як кращий фільм. Коефіцієнт на це складає зараз 4,92, картина - фаворит, поряд з "Шлюбної історією" від Ноа Баумбаха. Проте ми запропонували б придивитися до творення Тодда Філліпса. "Джокер" вже отримав головний приз Венеціанського фестивалю, що є кращим доказом того, що цей фільм - більше, ніж чергове супергеройське кіно.

Тим більше, що точніше було б назвати картину суперлиходійською. Це історія про формування Джокера, в якій всі критики відзначають божественну гру Хоакіна Фенікса. Похмурий тон оповідання, показ трансформації особистості у сучасному суспільстві, порушення соціальних проблем - цілком гідний набір аргументів за "Джокер". Роком раніше "Чорна пантера" стала першим фільмом по коміксах, який потрапив в число номінантів на фільм року. Швидше за все, Академія готова зробити наступний крок.

Рутгер Хауер буде показаний останнім у меморіальному відео - 11

Одна з найбільш пам'ятних і зворушливих оскарівських традицій - меморіальне відео, в якому згадують тих легендарних діячів кіно, кого не стало у минулому році. Однією з таких легенд став актор Рутгер Хауер - і на користь ставки на те, що саме кадрами з ним закриють відео, є один потужний аргумент.

Мабуть, самої зоряною роллю актора стала роль андроїда у фільмі "Той, що біжить по лезу бритви". А найприємнішим епізодом звідти стала його промовау перед смертю, в якій Хауер під дощем видав дійсно блискучий монолог про своє життя, що закінчується словами "Настав час помирати". Ці кадри знає кожен любитель кіно - і вони ідеально підходять для закриття саме що меморіального відео.

Зробити ці та інші ставки на "Оскар"-2020 ви можете з найкращим коефіцієнтами на 1xBet. Робіть свої ставки - і дивіться церемонію вручення "Оскара" з особливими почуттями!