За п'ять років багато що змінилося на фестивалях Ulichnaya Eda, крім постійного бажання дивувати і вигадувати щось нове.

https://ulichnayaeda.com.ua/

Про головне. Про їжу

На фуд-корті буде більше 70 учасників. 

Який день народження без солодкого столу?

10 учасників покажуть, що таке солодке життя. Неможливо пройти повз багатоповерхових тортів з солоною карамеллю і шоколадом, голландських панкейків із бананом та згущеним молоком, тортів, еклерів чи муссовоъ магії.

А після - в ігрову!

На площі П’яцца будуть представлені улюблені ігри на свята. Захопи з собою пір’яну подушку - о 14:00 буде баттл подушками, як в дитинстві. У суботу пройде чемпіонат з крокодилу. А о 17:00 біля фуд-корту буде бій святковими тортами.

Тему 5 почуттів будуть розкривати такі зони:

- Зір: в кінотеатрі будуть крутити ролики в стилі food porn.

- Дотик: тактильна зона, в ній гості відчують їжу на дотик.

- Слух: аудіозона, в ній зможуть послухати звуки їжі.

https://ulichnayaeda.com.ua/

Розвага для квітів життя

На Ulichnaya Eda всі цікаво проводять час. Відведіть дітей в парк, де вони знайдуть собі десяток безкоштовних розваг, і не забудьте купальник. Ми будуємо величезну водну зону з басейнами і водними гірками (дитячими і дорослими), шезлонгами і пуфами в бажаної тіні. Також будуть подіуми з поливом і шезлонги для тих, хто любить позасмагати.

Музикальна пауза

Ви зможете пройтися по Арт-Завод "Платформа", послухати вуличних музикантів і подивитися на шоу жонглерів і ходулістів.

Квитки на: https://ulichnayaeda.com.ua

Дітям до 15 років, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю, учасникам бойових дій АТО, а ще іменинникам і трьом його друзям, чий день народження збігається з датами фестивалю, вхід безкоштовний.