Зустріч з представниками "Газпрому" має відбутися до кінця березня, – "Нафтогаз"

Крім того, "Нафтогаз" направив "Газпрому" вимоги про перегляд тарифу на природний газ

Открытый источник

До кінця березня має відбутися зустріч представників НАК "Нафтогаз України" і "Газпрому". Про це повідомили в прес-службі "Нафтогазу" на сторінці в Facebook.

"До кінця місяця має відбутися "зустріч на Ельбі" з нашою дорогою монополією. "Нафтогаз" проінформує "Газпром" на зустрічі, що не згоден розірвати контракти", – йдеться в повідомленні.

Головний комерційний директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко також зазначив, що українська компанія направила "Газпрому" вимоги про перегляд тарифу на газ.

"На зустрічі, звичайно, буде обговорюватися виконання рішень арбітражу", - додав Вітренко.

Нагадаємо, 5 березня глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що компанія офіційно направила повідомлення "Нафтогазу України" про початок процедури розірвання контрактів на постачання і транзит газу через Стокгольмський арбітраж.

Як повідомлялося, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол. за недопоставку "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу". За заборгованість будуть нараховувати відсотки - 526 тис. дол. на день, починаючи з 1 березня.

Нагадаємо, 1 березня в "Газпромі" повідомили, що "Нафтогаз України" здійснив передоплату для відновлення постачань російського газу, починаючи з березня. Одночасно "Газпром" повернув гроші, заявивши, що це пов'язано з відсутністю узгодженого додаткового договору до чинного контракту. У "Нафтогазі" назвали відмову "Газпрому" від поставок газу порушенням і невиконанням рішення арбітражу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів