Зустріч президента України Петра Порошенко з лідерами парламентських фракцій. Архівне фото.
Слово и дело

Зустріч президента України Петра Порошенка із головами парламентських фракцій і груп триває більше, ніж півтори години. Про це повідомив кореспондент "112 Україна" в ефірі телеканалу.

"Уже більше, ніж півтори години триває зустріч президента України із лідерами парламентських фракцій. Сюди на зустріч із главою держави прийшли Олег Ляшко, Ірина Луценко, Ярослав Москаленко, Олег Березюк, Максим Бурбак, Сергій Соболєв. Тут біля третього під`їзду Адміністрації президента, де чергують журналісти, жодної особи з "Опозиційного блоку" ми не бачили", - сказав кореспондент.

За його словами, парламентарі повідомляли, що саме президент був ініціатором зустрічі. Припускали, що говоритимуть про співпрацю України з МВФ, про так звану торговельну блокаду, заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення. Ірина Луценко заявила, що скоріше за все на цій зустрічі президент буде намагатися консолідувати усіх представників усіх парламентських фракцій, щоб вирішувати нагальні проблеми, які наразі є в державі.

Як повідомлялося раніше, зустріч почалася близько 20:00. Голова держави висловив переконання, що вона буде сприяти стабілізації ситуації.

До речі, лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк в "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна" зазначив: "Вважаю рішення президента поговорити з керівниками фракцій є правильним, хоча я думаю, що воно буде нелегким, бо треба буде відверто говорити про серйозні проблеми. Хочу вже подякувати президенту під час виступів сьогодні із дуже важливою особою з європейського банку, президент обірвав і сказав "у нас нема ніякого конфлікту, у нас є окупація". Це святі слова президента. Тепер треба прийняти закон про окуповані території чи прийняти закон про відновлення територіальної цілісності України, де першим розділом буде про окуповані території".