Спільний брифінг Петра Порошенка та Ангели Меркель, – відео

Вів трансляцію телеканал "112 Україна"

Twitter Святослава Цеголко

Спільний брифінг президента України Петра Порошенка і канцлера Німеччини Ангели Меркель. Вів трансляцію телеканал "112 Україна".

Як повідомлялося раніше, увечері 9 квітня Порошенко розпочав робочий візит до Німеччини. Зазначалося, що під час візиту в Берлін Порошенко обговорить з канцлером Німеччини Ангелою Меркель деталі можливого введення миротворчої місії ООН на Донбас. 

Нагадаємо, під час виступу на Мюнхенській конференції президент України Петро Порошенко заявив, що у Росії є шанс продемонструвати готовність до компромісу і погодитися на миротворців на всій території окупованого Донбасу. Раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що проект резолюції Росії, який передбачає введення миротворців на Донбас тільки уздовж лінії зіткнення, є неприйнятним для Сполучених Штатів Америки і Організації Об'єднаних Націй, оскільки він не гарантуватиме безпеку, а лише поглибить конфлікт. 

Раніше Польща, Німеччина, Швеція, Португалія, Туреччина і Фінляндія заявили про готовність відправити миротворців на Донбас.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів