Зростання товарообігу та туризму: Порошенко розповів про символічність "двадцятки" в українсько-турецьких відносинах

За словами Порошенка, щороку товарообіг між Україною та Туреччиною зростає на 20%, на стільки ж щороку зростає чисельність туристів, які з України приїжджають до Туреччини

адміністрація президента України

Щороку товарообіг між Україною та Туреччиною зростає на 20%, на стільки ж щороку зростає чисельність українських туристів, що приїздять до цієї країни. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Стамбула, повідомляє прес-служба голови української держави.

"У нас є символічне слово "двадцять". Кожен рік товарообіг між нашими країнами зростає на 20%, і є надія, що у 2018 році він може нарешті досягнути цифри 4 млрд. Кожен рік на 20% зростає чисельність туристів, які з України приїжджають до Туреччини. І цього року це може складати вже від 1,3 млн до 1,5 млн туристів", - зазначив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко розпочав свій візит до Туреччини 3 листопада з відкриття меморіальної таблички на будинку, де було посольство Української Народної республіки в Османській імперії в 1919-1922 роках. Потім він відвідав Стамбульський університет, де зустрівся зі студентами та викладачами відділення української мови та літератури. Наразі президент України веде переговори зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів