Зміни до закону про Антикорсуд щодо апеляцій можна буде внести без окремого закону, - Парубій

За його словами, це може прискорити процес внесення змін

Спікер ВРУ Андрій Парубій дає брифінг Верховная Рада

Скандальну поправку до закону про Антикорупційний суд можна буде прибрати, передбачивши це у проекті змін до закону про судоустрій. Таку позицію висловив спікер парламенту Андрій Парубій під час брифінгу за результатами засідання погоджувальної ради ВРУ, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

На питання про те, як змінюватимуть дискусійну норму, спікер Ради сказав: "Отже, 7441 розглянуто в першому читанні, це зміни до закону України про судоустрій та статус суддів у зв'язку із ухваленням закону про Вищий антикорупційний суд. Тобто, у нас є можливість цю правку внести до другого читання розгляду закону 7441, що дає шанс ще на цій сесії прийняти".

За його словами, так буде швидше.

"Бо коли буде подано новий законопроект, ми розуміємо, яка буде його процедура, - включення у порядок денний сесії, розгляд у першому читанні і відповідно не з'являється ніякого шансу або є мінімальний (шанс, - ред.), щоб ми прийняли його цього літа. Внесення зміни до закону 7441, мені здається, був би оптимальний шлях і найбільш ефективний для внесення змін до закону про Антикорупційний суд", - пояснив Андрій Парубій.

Новини за темою: Бізнес не бачить результатів реформ: Корупція в Україні повернулася до рівня 2014 року

Нагадаємо, закон про Антикорупційний суд набув чинності 14 червня. Документ передбачає створення суду, який розглядатиме справи, підслідні НАБУ. Після офіційної публікації документа стало зрозуміло, що закон містить норму, відповідно до якої нинішні суди розглядатимуть апеляції у справах НАБУ, які наразі у судах та будуть передані до судів загальної юрисдикції до запуску Вищого антикорупційного суду. Нардеп від БПП Мустафа Найєм розповідав, як так сталося і чим це загрожує.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів