ЗМІ розповіли про таємну зустріч Тимошенко з Пінчуком

Тимошенко заявила, що Пінчук не фінансує та не допомагає їй у рекламній кампанії

Глава "ВО Батьківщина" Юлія Тимошенко Александр Прокопенко

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко непублічно зустрічається із мільярдером Віктором Пінчуком. Про це йдеться в розслідуванні "Схем", пише "Українська правда".

За словами журналістів, вони двічі ставали очевидцями, як машини, якими користуються Тимошенко та Пінчук, стояли в одному місці та потім майже одночасно його залишали. Це було 18 квітня та 24 вересня.

Журналісти двічі намагалися запитати Тимошенко про те, що її поєднує з Пінчуком. Однак у першому випадку вона не захотіла відповідати на запитання журналістів, пославшись на підготовку до виступу в парламенті. А в другому випадку вона залишила сесійну залу через ложу спікера парламенту. Крім того, її однорпартійці в обох випадках заважали роботі журналістів.

Пізніше, коли журналістам все ж таки вдалося поспілкуватися із Тимошенко, на запитання, скільки разів протягом минулих шести місяців вона непублічно зустрічалася з олігархом Віктором Пінчуком, вона відповіла, що він організував форум YES в Україні, тому вони зустрічалися "стільки, скільки було треба", щоб підготувати її участь у цьому заході. Вона уточнила, що Пінчук не готував її особисто. Водночас це робила його команда.

"Але ми зустрічалися та обговорювали участь нашої команди у форумі YES", - додала вона.

Як повідомили журналісти в розслідуванні, перша зустріч Пінчука і Тимошенко відбулась за п’ять місяців до форуму YES, а друга – через тиждень після.

Журналісти попросили Тимошенко підтвердити, чи зустрічалась вона з Пінчуком тоді, коли вони зафіксували, як машини політика і мільярдера були в одному місці та потім майже одночасно його залишали.

"Я можу вам твердо сказати, що з Віктором Пінчуком - усе, що стосується форуму YES, і все, що стосується підготовки, ну, насправді України до нової ітерації політичної після президентських виборів, - ми будемо співпрацювати. Він має дуже фундаментальні міжнародні зв’язки, і я вважаю, що ці міжнародні зв’язки можуть допомогти Україні в багатьох питаннях", - сказала вона.

Також Тимошенко заявила, що Пінчук не фінансує та не допомагає їй у рекламній кампанії.

Натомість, як зазначають журналісти з посиланням на звіт громадського руху "Чесно", партія Тимошенко перерахувала майже 11,5 млн грн компанії "Старлайт бренд контент", яка пов’язана з олігархом.

Також вони запитали в Тимошенко про доцільність ведення непублічних діалогів з олігархами.

"Справа в тому, що є публічні зустрічі, а є зустрічі, де публічність, на мою думку, є недоцільною. Ми говоримо про майбутнє країни, і я буду говорити з усіма, хто може майбутньому України щось додати", - відповіла Тимошенко.

"Схеми" звернулись письмово і до Віктора Пінчука та запитали, чи фінансує він партію "Батьківщина" та особисто Юлію Тимошенко, а також що обговорювалось на зафіксованих ними зустрічах.

У прес-офісі Фонду бізнесмена у відповідь зазначили, що Віктор Пінчук у межах своєї діяльності зустрічається з різними політиками та лідерами думок.

У прес-службі зазначили, що для вирішення цих питань Віктор Пінчук і його Фонд залучають найкращих закордонних експертів у цих сферах.

"Відповідно, це коло питань Віктор Пінчук обговорює і буде продовжувати обговорювати в 2018-2019 роках з українськими державними та політичними діячами, в тому числі з лідером партії "Батьківщина" Тимошенко Ю. В.", – зазначили в прес-офісі Фонду.

Співзасновник громадського руху "Чесно" Олег Рибачук вважає, що Тимошенко могла сама ініціювати зустрічі з Пінчуком, бо "кожні вибори Пінчук цікавий як власник трьох телеканалів".

Зазначимо, що Віктору Пінчуку належать телеканали ICTV, "Новий канал" та "СТБ".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів