ЗМІ: Кандидатура Кошулинського консолідує патріотичних виборців

На думку політолога, консолідація націоналістів із "Національного корпусу", "Правого сектора", Конгресу українських націоналістів, ОУН і С14 значно збільшує їхні шанси потрапити у Верховну Раду

Політичні партії правого спрямування отримують перспективну позицію на президентських і парламентських виборах 2019 року в разі об'єднання навколо "свободівця" Руслана Кошулинського як єдиного кандидата від націоналістичних сил. Про це пише видання "Главком" в аналітичній статті "Об'єднання націоналістів як останній шанс залишитися в політиці".

"Для націоналістів важлива не стільки участь у президентських виборах, скільки сам досвід об'єднання, узгодження позицій. А потім вже – це найголовніше – створення єдиного списку на парламентських виборах. Швидше за все, на платформі "Свободи". Для них це принципово важливо, щоб консолідувати націоналістичний сегмент виборців", - зазначив у коментарі виданню Володимир Фесенко, керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента".

На думку політолога, консолідація націоналістів з "Національного корпусу", "Правого сектору", Конгресу українських націоналістів, ОУН і С14 значно збільшує їхні шанси потрапити у Верховну Раду.

"Поодинці жодна з цих сил може не пройти в парламент. Хіба що "Свобода", але і у неї шанси невеликі. А якщо націоналісти консолідують свій електорат, то шанси значно зростуть", - переконаний експерт.

Нагадаємо, 14 жовтня 2018 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок запропонував свого однопартійця Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних сил у президентській кампанії 2019 року.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів