Журналістів не будуть обмежувати під час роботи у Верховній Раді, - Парубій

Він закликав представників ЗМІ долучитися до створення незалежної ради у парламенті, яка допомагатиме при акредитації журналістів

Верховная Рада

Журналістів не обмежуватимуть у доступі до кулуарів Верховної Ради. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій 11 липня, трансляцію вів телеканал "112 Україна". 

"Жодного обмеження доступу українських журналістів до кулуарів ВРУ не буде. І ця моя позиція послідовна, це та позиція, яку я хочу, щоб ви зазначили і з цього приводу зняли будь-які дискусії. В листі я також прочитав, що є рекомендація журналістів у кулуарах, щоб зробити більш чіткою акредитацію щодо участі журналістів у засіданнях парламенту і в кулуарах", - сказав Парубій.

Він закликав представників ЗМІ долучитися до роботи апарату ВРУ над утворенням громадської ради при прес-службі ВР. За його словами, така рада буде допомагати акредитовувати журналістів у парламенті.

"Закликаю вас долучитися до цієї роботи, до створення цієї незалежної ради, до справедливої журналістської спілки у кулуарах парламенту, і повірте, - жодних обмежень для журналістів у висвітленні роботи ВРУ не буде", - резюмував спікер ВР.

Новини за темою: Сюмар повідомила про десятки подань СБУ на акредитованих у Раді журналістів

Нагадаємо, Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував закрити кулуари парламенту для журналістів, фотокореспондентів та операторів, виділивши для них лише прес-центр на третьому поверсі. Ці рекомендації потребують затвердження апаратом ВР і підписання спікером парламенту.

Зі свого боку, керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк запропонувала створити громадську раду журналістів, яка визначить, хто буде працювати у стінах парламенту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів