Згідно з процедурою, генпрокурор повинен видати указ про догану Холодницькому, - заступник голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії

Проте наголошується, що були випадки, коли прокурора притягували до відповідальності без указу голови ГПУ

Українське фото

Згідно з процедурою, генпрокурор Юрій Луценко повинен видати наказ про догану голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Про це повідомив заступник голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) Віктор Шемчук, передають "Українські новини".

Він ствердно відповів на питання, чи потрібен наказ генпрокурора після рішення КДКП.

"За процедурою - так (повинен видати відповідний наказ). Випереджаючи питання - коли він буде, не знаю", - сказав Шемчук.

Проте він зазначив, що у практиці КДКП є прецеденти, коли в 2017 році притягнуто до дисциплінарної відповідальності заступника генпрокурора, а генпрокурор не видав наказ про його притягнення до відповідальності.

Новини за темою: Фрагменти записів прослуховування Холодницького від детективів НАБУ: Повний текст

Нагадаємо, у березні з'явилася інформація, що САП виявила прослуховування в кабінеті у Холодницького. Пізніше ГПУ підтвердила цю інформацію, уточнивши, що разом з НАБУ веде розслідування відносно співробітників САП, в тому числі Холодницького. 

Пізніше КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Холодницький повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою у розголошенні відомостей досудового розслідування. На його думку, йдеться про "справу Супрун".

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня прийняла рішення, що Холодницький заслуговує догани, але не звільнення. НАБУ заперечує.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів