Завтра представлять результати службового розслідування щодо діяльності МОЗ

У заході візьме участь віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський

Фото з відкритих джерел

20 серпня відбудеться публічне представлення результатів службових розслідувань щодо діяльності посадових осіб Міністерства охорони здоров'я. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань державної служби.

"20 серпня за дорученням прем'єр-міністра України у Національному агентстві України з питань державної служби відбудеться публічне представлення результатів службових розслідувань щодо неналежного здійснення посадовими особами Міністерства охорони здоров'я покладених на них службових обов'язків", - йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що в заході візьмуть участь віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський, голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко, члени комісій з проведення службових розслідувань.

Новини за темою: Яценюк зняв гриф "для службового користування" з розслідувань щодо МОЗ

Нагадаємо, в травні народні депутати ініціювали службове розслідування в МОЗ у зв'язку з відсутністю у відомстві реформ.

Новини за темою: Україна забезпечена вакциною від туберкульозу лише на 9% від загальної потреби, - МОЗ

Сьогодні, 19 серпня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зняв гриф "для службового користування" з двох службових розслідувань по Мінздраву. Потім прем'єр запропонував провести публічні слухання актів результатів розслідування із залученням представників ЗМІ, а після цього подати в Кабмін документи для притягнення винних до відповідальності або звільнення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів