Заступник голови МЕРТ Нефьодов не бачить себе в жодній політсилі і волів би повернутися в бізнес

"Я прийшов виключно для того, щоб спробувати щось змінити на краще", - сказав заступник міністра, який вчора подав у відставку

Максим Нефьодов rau.com.ua

Заступник голови МЕРТ Айвараса Абромавичуса Максим Нефьодов не бачить себе в жодній політсилі і волів би повернутися в бізнес. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я технократ, я не політик. Я не бачу себе ні в одній політичній силі, і я не бачу себе як кар'єрний чиновник, який буде працювати тут все життя. Я прийшов виключно для того, щоб спробувати щось змінити на краще. Якщо результату немає, через протидію або відсутність умов, який сенс просто сидіти в кабінеті і підписувати папірці, які не приносять результату? Навіщо тоді мені? Я тоді краще повернуся назад у бізнес", - сказав Нефьодов.

Новини за темою: Євродепутат пропонує запросити Абромавичуса до Брюсселя для обговорення боротьби з корупцією

Нагадаємо, раніше заступники глави МЕРТ України Юлія Клименко, Максим Нефьодов, Юлія Ковалів і Наталія Микольська, яка також є торговим представником України, заявили про намір подати у відставку слідом за головою міністерства Айварасом Абромавичусом.

Нагадаємо, 3 лютого глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною він назвав різку активізацію блокування його роботи на посаді міністра, а також бажання деяких представників влади контролювати грошові потоки в НАК "Нафтогаз України" та оборонної промисловості. За його словами, МЕРТ стало таким бажаним міністерством саме після передачі його ведення компанії НАК "Нафтогаз України", яка до цього перебувала в системі Міненерго.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів