Засідання комісії Україна – НАТО на найвищому рівні в рамках саміту в Брюсселі не відбудеться, – Климпуш-Цинцадзе

Через блокування Угорщиною, найпевніше, в найближчому майбутньому засідання комісії Україна – НАТО на вищому рівні провести не вдасться

Іванна Климпуш-Цинцадзе скриншот

Угорщина продовжує блокувати проведення комісії Україна – НАТО на найвищому рівні, у зв'язку з чим засідання не буде проведено в рамках саміту НАТО в Брюсселі 11-12 липня. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає "Інтерфакс-Україна".

"На жаль, засідання комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів не буде проведено під час засідання саміту", - заявила вона.

Климпуш-Цинцадзе уточнила, що через блокування Угорщиною, скоріше за все, в найближчому майбутньому засідання комісії Україна – НАТО на вищому рівні провести не вдасться.

Водночас вона повідомила, що в рамках саміту відбудеться засідання Україна – Грузія – НАТО, під час якого буде проведено предметну дискусію з країнами – членами альянсу щодо протидії загрозам.

Нагадаємо, за результатами зустрічі з представниками Угорщини 22 червня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про досягнення домовленості з угорською стороною щодо реалізації закону України "Про освіту" в частині мови і щодо продовження перехідного періоду імплементації мовної норми. 

Водночас глава МЗС Угорщини Петер Сіярто зазначив, що Будапешт ще думає, чи блокувати підтвердження статусу "країни-аспіранта" для України на саміті НАТО в липні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів