Запрошення Медведчука в партію "За життя" — це рішення, якого чекають виборці південного сходу, - експерт

Політолог також зазначила, що політична партія "За життя" стрімко розвивається, і для того, щоб додати партії політичної ваги, лідер політсили запросив туди досвідчених менеджерів

Рішення лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука підтримати партію "За життя" — це відповідь на запит виборця південного сходу. Про це у своєму блозі написала політичний консультант Юлія Комарова.

"У кінці липня Рабінович, на додаток до харизматичності, вирішив придбати ще й політичну вагу. Щоб додати своєї партії статусності, він запросив Віктора Медведчука. Можна перераховувати множинні "за" і "проти", але з точки зору соціології очевидно: рішення Медведчука підтримати "За життя" сьогодні відповідає запиту опозиційно орієнтованого виборця (умовно можна назвати його виборцем південного сходу)", — пояснює Комарова.

Комарова аргументує, що серед виборців південного сходу абсолютна більшість виступає проти НАТО, війни на Донбасі та Угоди про асоціацію Україна-ЄС. У свою чергу, Медведчук є центральною фігурою "партії миру", ідейним прихильником нейтрального статусу України і політиком, який ще за часів Януковича принципово виступав проти Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Політолог підкреслює, що Медведчук відповідає за мир на Донбасі і відновлення відносин з РФ і країнами СНД.

"А, як ми пам'ятаємо, з питання взаємин з ЄС Медведчук опонував ще Януковичу і Партії регіонів у їх "кращі роки". Ще тоді, як лідер "Українського вибору", він розгромно критикував Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

"Тож тепер Рабінович & Co мають повне право йти до людей і говорити, що невтішні прогнози збулися. І, наступним кроком, пропонувати рецепти з порятунку української економіки. Судячи з того, що Медведчук відповідає за мир на Донбасі, а також відновлення відносин з РФ і країнами СНД, це буде реанімація промислових, торговельних та коопераційних зв'язків з Росією", — прогнозує Комарова.

Політолог підкреслює, що, запросивши Медведчука, "За життя" не тільки отримала шанс випередити "Опозиційний блок", але і вийти за рамки електорату південного сходу, зацікавивши нові групи виборців.

 
 
 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів