Замах на Скрипаля став першою атакою із застосуванням хімічної зброї на території Альянсу з моменту заснування, - НАТО

Альянс вимагає від Росії розкрити подробиці програми "Новачок"

NATO З відкритих джерел

Північно-Атлантичний альянс закликав Кремль відповісти на британський ультиматум, висунутий прем'єр-міністром Терезою Мей у зв'язку із замахом на екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля. Про це повідомляється в заяві НАТО на офіційному сайті.

Згідно із заявою Альянсу, Велика Британія офіційно підтвердила застосування в Солсбері нервово-паралітичного газу "Новачок". Також офіційний Лондон назвав інцидент "невибірковим і безвідповідальним нападом на Сполучене Королівство, внаслідок якого життя невинних цивільних осіб зазнало ризику".

Новини за темою: Мей готова публічно звинуватити Росію в спробі вбивства Скрипаля, - ЗМІ

"Союзники висловили глибоку стурбованість у зв'язку з першим наступальним використанням нервового агента на території Альянсу з моменту заснування НАТО", - заявляє Альянс.

У зв'язку з цим НАТО закликає російську владу відповісти на всі питання Великої Британії і зокрема розкрити всі подробиці програми "Новачок".

Новини за темою: Розробник "Новачка" заявив, що Скрипаль і його дочка не зможуть повністю видужати

"Союзники висловили солідарність з Великою Британією, надали підтримку в проведенні поточного розслідування і закликали Росію розглянути питання Великої Британії, включаючи повне розкриття програми "Новачок" Організації із заборони хімічної зброї", - наголошують в Альянсі.

Джерело: NATO

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...