Закріплення євроатлантичного курсу на конституційному рівні лише посилить розкол у суспільстві, - думка

"Згідно з результатами останніх соцопитувань, в Україні кількість прихильників вступу до НАТО не перевищує 44%, а 36% виступають проти", - зазначає лідер громадського руху "Український вибір - право народу"

Фото з відкритих джерел

Закріплення євроатлантичного курсу на конституційному рівні лише посилить розкол в українському суспільстві. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук, повідомляє його прес-служба в Facebook.

"Згідно з результатами останніх соцопитувань, в Україні кількість прихильників вступу до НАТО не перевищує 44%, а 36% виступають проти. Це теж громадяни України, і їхня думка так само має бути врахована. Цілком очевидно, що закріплення євроатлантичного курсу на конституційному рівні лише посилить розкол у суспільстві, а не об'єднає країну. Ймовірно, саме тому рішення буде приймати не народ, "носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні", а Верховна Рада, довіра до якої сьогодні на рівні статистичної похибки", - вважає він.

Зазначимо, згідно з даними Центру Разумкова, більшість українців не підтримують вступ країни до Північноатлантичного альянсу.

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів