Законопроект про читання молитви "Отче наш" у парламенті знято з розгляду

Таке рішення передбачає затверджений план роботи дев'ятої сесії ВР

Цензор.нет

Знято з розгляду ВРУ законопроект № 6722 про читання молитви "Отче наш" у парламенті відразу після відкриття пленарних засідань. Таке рішення передбачає ухвалений план роботи Ради на осінь.

Документ зареєстрували у липні 2017 року. Серед ініціаторів законопроекту - народні депутати Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко.

Раніше 112.ua писав, як на ініціативу читати "Отче наш" у парламенті відреагували у соцмережах.

У Головному науково-експертному управлінні звернули увагу на ознаки неконституційності цього законопроекту, адже Україна - світська держава, а читання молитви "Отче наш" часто є елементом відправлення християнського релігійного обряду. Тим часом Конституція передбачає, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, тож не може бути привілеїв чи обмежень, зокрема за ознаками релігійних переконань.

Новини за темою: Як ВРУ збирається боротися з законодавчим спамом

Нагадаємо, вчора парламент затвердив порядок денний дев'ятої сесії Верховної Ради. Законопроект про зачитування молитви "Отче наш" у Раді був у переліку законопроектів, які втратили актуальність чи пропонуються на відхилення з інших причин.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів