Закон про зміни Бюджетного кодексу передали на підпис президентові

Документ вже підписав спікер парламенту Андрій Парубій

Прес-служба президента України

Закон про зміни до Бюджетного кодексу № 9084 передали на підпис президенту України Петру Порошенку. Інформація про це міститься у картці законопроекту на сайті парламенту.

Бюджетний кодекс зі змінами дозволяє обласним радам здійснювати місцеві зовнішні запозичення на рівні з міськими радами та надавати місцеві гарантії для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов’язань комунальних суб’єктів господарювання.

У Бюджетному кодексі передбачили, що 60% кошті державного дорожнього фонду скерують на ремонт доріг державного значення, 35% - місцевого значення, 5% - на безпеку дорожнього руху.

Встановлюється, що до доходів загального фонду держбюджету належать 70% рентної плати за користування надрами (крім ренти на видобуток нафти); 45% еко-податку - крім податку на викиди СО2; кошти від санкцій (окрім половини надходжень від штрафів за порушення на дорогах, зафіксовані за допомогою TruCam).

До спецфонду держбюджету скерували 26% рентної плати за спецкористування лісом у частині деревини, заготовленої у порядку рубок. Ці гроші використають на ведення лісового і мисливського господарства, охорону і захист лісів у лісовому фонді.

А 50% від штрафів за порушення на дорогах, зафіксованих TruCam, - на фінансування відновлення системи онлайн-фіксації порушень на дорогах.

Захищеними видатками бюджету визнають видатки загального фонду на програму державних гарантій медичного обслуговування населення.

Які ще зміни внесли до Бюджетного кодексу у рамках бюджетного процесу - у матеріалі 112.ua.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила проект змін до Бюджетного кодексу ввечері 22 листопада 243 голосами народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів