Закон про реінтеграцію Донбасу передали на підписання президенту

Спікер парламенту Андрій Парубій підписав документ

Открытый источник

Закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" передали на підпис президенту України Петру Порошенку. Відповідні дані містяться у картці законопроекту на сайті ВРУ.

Сьогодні, 8 лютого, спікер парламенту Андрій Парубій підписав ухвалений Радою закон.

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня 280 голосами ухвалила закон №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Зазначимо, що на початку поточного пленарного тижня Рада розблокувала підписання законопроекту про реінтеграцію Донбасу, відхиливши відповідну постанову "Опозиційного блоку". Також депутати підтримали рішення про усунення неузгодженостей в ухваленому законопроекті.

Новини за темою: Закон про реінтеграцію Донбасу: Коротке резюме за документом

У документі особливі райони Донецької та Луганської областей визначено окупованими територіями, на яких діє окупаційна адміністрація РФ. Датою початку окупації з посиланням на інший закон визначено 20 лютого 2014 року. На Росію як державу-агресора покладено відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Україна вважає всі документи, видані на окупованих територіях, мізерними, окрім довідок про народження та смерть.

Україна вживає дипломатичних заходів для забезпечення державного суверенітету. Водночас для здійснення опору агресії з боку РФ здійснюється створення Об'єднаного оперативного штабу. Повноваження його очільника затвердить головнокомандувач ЗСУ за поданням міністра оборони. Розробити документ має Генштаб ЗСУ. У документі прописано права залучених до протидії агресії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів