banner banner banner banner

Штрафи для ЗМІ та розширення повноважень Нацради: Доопрацьована версія законопроєкту про медіа

Організацією роботи Нацради буде займатися патронатна служба, у яку кожен член Регулятора може дати по одному представнику

З відкритих джерел

Верховна Рада опублікувала текст доопрацьованого  законопроєкту № 2693-д про медіа. Законопроєкт передбачає введення у дію так званого Кодексу роботи ЗМІ.

У пояснювальній записці зазначається, що прийняття законопроєкту має створити необхідні сучасні європейські умови для задоволення інформаційних потреб українців, ефективного розвитку сфери надання аудіовізуальних медіасервісів з використанням нових технологій.

Головним органом, який здійснюватиме нагляд за медіаринком, буде Національна рада з питань ТБ і радіомовлення. Цей орган здійснюватиме реєстрацію медіа, в тому числі  онлайн-ЗМІ. Він буде як реєструвати ЗМІ, так і скасовувати реєстрацію медіа, діяльність якого порушує закон. 

Нацрада матиме змогу звертатися до власників платформ загального доступу до інформації (у тому числі іноземних, наприклад YouTube, Facebook) з вимогою обмежити доступ до інформації, яку поширюють медіа, до яких були застосовані санкції. Також Нацрада отримає право звертатися до власників пошукових систем, у тому числі іноземних, із вимогою виключення або блокування в результатах пошуку або каталогах інформації, які підпали під санкції в Україні.

Відповідно до законопроєкту, ліцензуванню будуть підлягати виключно ті мовці, які використовують радіочастотний ресурс для наземного мовлення - FM-радіомовлення та мовлення, відоме як Т2. 

Обов'язковій реєстрації підлягають суб'єкти, які здійснюють мовлення без використання радіочастотного ресурсу, суб'єкти у сфері друкованих медіа, провайдери аудіовізуальних сервісів, а також суб'єкти у сфері медіа, у тому числі нерезиденти України, які надають користувачам на території України доступ до своїх медіасервисів на умовах, що передбачають оплату користувачами доступу або користування такими медіасервісами. Онлайн-медіа і платформи загального доступу до інформації самостійно приймають рішення про реєстрацію.

Що нового у доопрацьованому законопроєкті?

В документі з'явився великий блок нових термінів: хто є кінцевим бенефіціарним власником суб'єктів у сфері медіа, хто ключовий учасник суб'єкта у сфері медіа, які ознаки непрямого і прямого вирішального впливу на діяльність медіа та інші терміни, які стосуються структури власності медіа. Уточнюються і базові поняття, такі як "онлайн-медіа", "власний веб-сайт" та інше.

Оновлений законпроект містить спрощені вимоги до членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яка наглядатиме за медіаринком, зокрема зняли вікові обмеження (раніше членом регулятора могли стати тільки ті, кому виповнилося 30 років). Також тепер надаватиметься пріотритет гендерній рівності.

Натомість розширили повноваження Нацради. Вона отримає право звертатися до власників пошукових систем, у тому числі іноземним, з вимогою виключення або блокування в результатах пошуку або каталогах інформації, яка підпала під санкції в Україні та зможе звертатися до власників платформ загального доступу до інформації (у тому числі іноземним) з вимогою обмежити доступ до інформації, яку розповсюджують медіа, до яких були застосовані санкції. 

Організацією роботи Нацради буде займатися патронатна служба, у яку кожен член Регулятора може дати по одному представнику (раніше ж в неї могли входити тільки помічник і секретар глави Нацради і один радник члена Нацради).

З документа вилучили положення про обов'язковість трансляції радіостанцій, телеканалів, каталогів програм, які походять із країн, що є сторонами Європейської конвенції про транскордонне телебачення або державами-членами Європейського союзу, офіційними мовами цих держав.

Заборонено всім особам, зареєстрованим в офшорних зонах, бути учасниками постачальників електронних комунікаційних послуг для потреб мовлення з використанням радіочастотного ресурсу.

У доопрацьованому проєкті з числа суб'єктів, на які поширюється регулювання закону, вилучено іноземні нелінійні медіа та іноземні платформи загального доступу до інформації - Netflix, Amazon Prime Video.

Друковані видання підлягають обов'язковій реєстрації тільки в період військової агресії, а телевізійні мовники зможуть вільно вибирати уривок (відеоряд) з трансляції події, яка становить значний суспільний інтерес, необхідний для підготовки новинних повідомлень.

Свобода діяльності у сфері медіа

Заборонено цензуру. Не допускається незаконне втручання в діяльність медіа держави, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань і політичних партій (крім випадків, коли посадова особа є автором поширюваної інформації чи дала інтерв'ю).

Поширення медіа на території України може бути заборонено тільки у випадках і в порядку, передбачених законом.

Для медіа, доменне ім'я яких UA або УКР, будуть вимагати від реєстратора доменних імен припинити реєстрацію або супровід доменного імені. Також зобов'яжуть постачальника послуг хостингу (якщо він є резидентом України), припинити надання цих послуг. 

У разі, якщо медіа зареєстровані в інших доменних зонах, тоді зобов'язувати провайдерів блокувати ресурс. 

Для онлайн-медіа, які подають інформацію через платформи загального доступу до інформації (наприклад, Youtube) - будуть вимагати обмежити доступ до сторінок цього ресурсу від власника платформи. 

В оновленому законопроекті з'явився пункт про те, що медіа не повинні узгоджувати свої матеріали з посадовими особами державних органів влади та місцевого самоврядування, а також політичних партій. (Раніше згадки про партії не було.) 

При цьому особам, які вважають, що у відношенні була оприлюднена недостовірна інформація, неповна або неточна, дається право вимагати її спростування або дати відповідь протягом 14 днів після виходу цієї інформації (раніше термін був 30 днів). 

Чого не можна поширювати в українських медіа

Частина заборон залишилася стандартною. Наприклад, заборона на заклик до насильницької зміни влади або образа громадян за расовими та іншими ознаками.

Але з'явилися і нові пункти, такі як заборона на виправдання окупації частини України, а також заперечення територіальної цілісності країни.

Не можна  створювати позитивні образи осіб, які займали керівні посади в комуністичній партії (посада секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади і управління часів комуністичного режиму, а також працівників радянських органів державної безпеки. З хорошої сторони можна показувати тільки тих, хто брав участь у розвитку української культури і науки.

Відповідно до законопроєкту, встановлено заборону і на позитивне зображення нацистів.

Також існують певні обмеження, пов'язані зі збройною агресією

Заборонено поширювати:

  • матеріали, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора, її посадових осіб, осіб та організацій, які контролює держава-агресор, а також їх окремих дій, які виправдовують або визнають правомірною збройну агресію, анексію території України, порушення територіальної цілісності, суверенітету України, зокрема і публічне заперечення зазначених дій;

  • недостовірні матеріали про збройну агресію та дії держави-агресора, її посадових осіб, осіб та організацій, які контролює держава-агресор, у разі якщо наслідком цього є розпалювання ворожнечі й ненависті чи заклики до насильницької зміни територіальної цілісності або конституційного ладу;

  • програми та матеріали (крім інформаційних та інформаційно-аналітичних), серед учасників яких є особи, внесені до переліку осіб, які становлять загрозу національному медіапростору України, який затверджує Національна рада у порядку, визначеному законом.

Крім того, Нацрада відмовляє в реєстрації іноземних лінійних медіа, зареєстрованих в державі-агресорі, або якщо Національна рада виявила ознаки того, що редакційний контроль щодо таких іноземних лінійних медіа здійснюють фізичні або юридичні особи держави-агресора.

Як будуть карати за порушення

Всього є 5 видів санкцій: штраф, анулювання реєстрації медіа, анулювання ліцензії, заборона онлайн-медіа на території України, заборону іноземного аудіовізуального медіа-сервісу на території України. 

З усіх цих видів санкцій лише штраф Нацрада може встановлювати самостійно. Що ж стосується анулювань реєстрацій, ліцензій або блокування медіа, це буде відбуватися на підставі рішення суду. 

Саме Нацрада буде приймати рішення про те, як штрафувати медіа або звертатися до суду з приводу анулювання реєстрації медіа, анулювання ліцензії, заборони онлайн-медіа на території України, заборону іноземного аудіовізуального медіасервісу на території України.

Санкції будуть залежати від ступеня порушення, які поділяються на три види: значні, грубі і дрібні. Значні - це оприлюднення забороненої інформації, зокрема будь-якої позитивної згадки про комуністичних діячів СРСР, а також висловлювань або матеріалів, які принижують або демонструють зневагу до державної мови; дрібні - порушення термінів надання відповідей на запити Нацради та унесення змін до реєстру або недотримання вимог щодо вихідних даних. До грубих порушень належить оприлюднення інформації, яка стосується "держави-агресора" (пропаганда, публічне заперечення окупації, розпалювання ворожнечі або ненависті, заклик до насильницької зміни влади, повалення конституційного ладу або порушення територіальної цілісності).

Для онлайн-медіа дрібні порушення обійдуться у 5 розмірів мінімальних зарплат (за станом на зараз - 23 500 грн.), значні -  від п'яти до десяти розмірів мінімальних зарплат (23 500-47 000 грн.), а грубі – до 15 мінзарплат (70 500 грн.). Для аудіовізуальних ЗМІ максимальний розмір штрафу  може становити 75 мінзарплат (352 500 грн.).

Судові провадження у справах щодо нагляду та контролю у сфері медіа

Виносити рішення щодо блокування онлайн-медіа законодавці довірили лише Окружному адміністративному суду м. Києва. За звичайною процедурою – протягом 30 днів. Але, як йдеться в законопроєкті, "у разі реальної загрози інтересам національної безпеки" суд повинен розглянути позов протягом двох днів, а апеляцію і касацію – протягом десяти днів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Loading...


Новини за темою

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>