Західні партнери підтримують вимогу України про обов'язкову участь у переговорному процесі, - Єлісєєв

Україна продовжує докладати зусиль до відновлення діалогу у "нормандському форматі"

Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, архівне фото ua.krymr.com

Пов'язані з Україною питання не будуть обговорювати без присутності на переговорах представників країни. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Зараз багато мусується інформації про те, що нібито за нашою спиною готуються якісь розв'язки, якесь вирішення питань за нас, але без нас. Я хотів би чітко засвідчити, що наші партнери: і Сполучені Штати, і Німеччина, і Франція підтримали нашу позицію, яка полягає в тому, що "нічого про Україну без України", - заявив Костянтин Єлісєєв.

При цьому він зазначив, що Україна продовжує докладати зусиль до відновлення переговорного процесу в рамках "нормандського формату". "Я б хотів зауважити, що президент України підтримує активні контакти з Парижем і Берліном для того, щоб все таки відродити переговорний процес у "нормандському форматі", - заявив Єлісєєв.

Новини за темою: Кравчук: "Нормандський формат" нагадує клуб зустрічей

Нагадаємо, наприкінці січня заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що Україна повинна мати право голосу на всіх переговорах між США і Росією щодо ситуації на Донбасі.

"Ми говоримо про майбутнє нашої країни і тому не хочемо бути виключеними з переговорів. Ми не хочемо бути розмінною картою. Ми хочемо бути суб'єктом", - наголосила у розмові з журналістом видання Reuters Зеркаль.

За словами спікер МЗС Мар'яни Беци, слова про те, що президент США Дональд Трамп може виключити Київ з переговорів про Донбас, є довільним трактуванням Reuters і не відображають позицію України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...