Заяви ГПУ щодо Медведчука пов'язані з його рішенням підтримати партію "За життя", - експерт

Заяви генерального прокурора України Юрія Луценка про нібито "статус" Віктора Медведчука у справі Надії Савченко можуть бути пов'язані з поверненням Медведчука в політику, в т. ч. з рішенням підтримати партію "За життя". Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політичний аналітик Олексій Калініченко.

"Це все можна зіставити тільки зі згодою Медведчука влитися в партію Рабіновича. Медведчук є потужною консолідуючою фігурою для тих, хто представляє партію миру. Так склалося, що при владі у нас зараз ті, хто націлений на жорстке рішення ситуації на Донбасі. А дії Медведчука, в т. ч. в підгрупі з гуманітарних питань, показують, що можна вести діалог. І за допомогою діалогу можна досягти, наприклад, обміну полонених", - додав Калініченко.

Нагадаємо, 2 серпня на брифінгу Юрій Луценко заявив, що слідство вивчає зв'язки Надії Савченко та Володимира Рубана з Віктором Медведчуком і його оточенням, причому не тільки в останні роки, але і в 1990-х роках. Однак у слідства наразі немає жодних доказів, щоб пред'явити тому який-небудь статус, окрім свідка: "Ми вивчаємо можливість його зв'язків із будь-якою антиукраїнською діяльністю. І не тільки в цій справі", - зазначив Луценко.

У свою чергу, виконком громадського руху "Український вибір" розглядає заяви генпрокурора Юрія Луценка як політичний тиск. У громадському русі зазначили, що подібні висловлювання Луценка є брехнею, оскільки Віктор Медведчук не має жодного статусу у зазначеній справі, а для іншого стану справ немає жодної правової підстави.

У русі пов'язують подібні звинувачення, як і інші провокації, з політичною позицією, ідеями Віктора Медведчука, які той обстоює.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів