"За життя" заздалегідь формує команду компетентних фахівців, - політолог

На думку політолога, з точки зору передвиборчих технологій формування команди до виборів - це хороший хід

112.ua

Політична партія "За життя" заздалегідь формує команду компетентних фахівців. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав політолог Антон Фінько.

"З точки зору передвиборчих технологій це хороший хід, оскільки з суто політико-рекламної точки зору привертає увагу. Одночасно в цьому немає нічого поганого і з точки зору політичної моралі. Людей залучають до участі в політичному процесі і одночасно підкреслюється, що дана політична сила подобається або не подобається. Так чи інакше потрібно визнати, що вона заздалегідь формує команду. Це зазвичай викликає позитивні відгуки у виборців, оскільки той, хто раніше сформував команду і представив компетентних фахівців в команді, той виглядає виграшно", - сказав він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи.

Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

В команду "За життя", на думку глядачів, повинні бути запрошені: Віктор Медведчук (мир і відносини з країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів