"За життя" створила ідеальну програму партії, іншого виходу в нас немає, - Рабінович

Він також додав, що на кожному посту в партії "За життя" будуть обрані найкращі менеджери, незважаючи на їхні політичні уподобання

Вадим Рабінович 112.ua

Народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна" розповів про передвиборчу програму партії. За його словами, в партії створили "практично ідеальну програму, бо іншого виходу немає".

"Я вважаю, що ми запропонували програму, яка, на мій погляд, практично ідеальна. У нас іншого виходу немає. Я бачу, яку вона викликає ненависть. Я вчора читав, що ми новий уряд створили. Брехливі фейки", - сказав він.

Рабінович також додав, що на кожному посту в партії "За життя" будуть обрані найкращі менеджери, незважаючи на їхні політичні уподобання.

"На кожному посту, незалежно від політичних пристрастей, буде найкращий менеджер за напрямком, і це правильно. На жаль, ті люди, яких я бачив, для мене за напрямами далеко не найкращі менеджери, є зовсім смішні там прізвища. Народ мені порадив Медведчука - він вступив у партію, ми з ним потиснули руку, Суслов вступив у партію, ми з ним потиснули руку", - додав він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи. Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів