За статутом КПУ депутатів, які вийшли із фракції, виключають з партії, - Кілінкаров

Сьогодні шість нардепів вийшли зі складу фракції Комуністичної партії

112.ua
У відповідності зі статутом КПУ, в обов'язковому порядку люди, які виходять із фракції, виключаються з партії. Про це заявив журналістам у Раді народний депутат від фракції КПУ Спиридон Кілінкаров, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Відповідно до статуту партії, в обов'язковому порядку люди, які виходять із фракції, як правило, виключаються із партії, бо це питання первинних організацій, у яких вони знаходяться і відповідних партійних комітетів. А що стосується причин - безумовно, треба надати можливість виступити і сказати, якщо є сміливість, аргументація, піти і виступити", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Кудря, Олександр Зубчевський, Василь Самойленко, Олександр Голуб, Сергій Гончаров, Олександр Присяжнюк вийшли зі складу фракції Комуністичної партії.

Голуб заявив, що дізнався "шокуючу інформацію", що й змусило його вийти з фракції. Разом з тим Голуб зазначив, що вихід з фракції не означає вихід з партії. "Ми вважаємо, що зважаючи на складну ситуацію, у якій опинилася партія останнім часом, її повинна очолити нова людина, і ми пропонуємо Спиридона Кілінкарова", - сказав він. У свою чергу нардеп Кілінкаров заявив, що коментувати ситуацію не буде. "Фракція буде існувати, навіть якщо там залишиться один депутат. Закон у нас прописаний так: партія, яка подолала 5%-ий бар'єр, вона має право на створення фракції. З фракції депутати можуть виходити, можуть заходити - це не має ніякого відношення до існування фракції", - пояснив він.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів