За позовом Віктора Медведчука суд зобов'язав Парубія пройти психолого-лінгвістичну експертизу

Лідер "Українського вибору" зажадав спростування недостовірної інформації, озвученої паном Парубієм у сесійній залі ВР 28 січня 2016 року

З відкритих джерел

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення призначити судову психолого-лінгвістичну експертизу голові Верховної Ради Андрію Парубію. Необхідність у проведенні такої експертизи виникла у зв'язку з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації лідера громадської організації "Всеукраїнський громадський рух „Український вибір - Право народу“ Віктора Медведчука, повідомляє прес-служба громадської організації.

Лідер "Українського вибору" зажадав спростування недостовірної інформації, озвученої паном Парубієм у сесійній залі ВР 28 січня 2016 року.

"Звинувачення, висунуті Парубієм, ― свідчення не тільки його позамежного цинізму, але і правового нігілізму... Цілком можливо, що він зробив це свідомо ― скористався службовим становищем, щоб оприлюднити завідомо неправдиву інформацію, підтримати завідомо неправдиве повідомлення Андрія Левуса і дискредитувати Віктора Медведчука в очах громадськості та світової спільноти", - сказано в повідомленні прес-служби.

"Встановити справжні причини і мотиви його дій повинна психолого-лінгвістична експертиза. Зокрема експерти державного підприємства "Українське бюро лінгвістичних експертиз НАН України" мають дати відповідь, чи у стані Парубій з урахуванням його вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних особливостей, рівня правосвідомості (правової поведінки)  усвідомлювати реальний зміст власних дій та в повній мірі керувати ними і передбачати їхні наслідки", - відзначають в "Українському виборі".

Рух "Український вибір - Право народу" висловлює надію на незаангажоване, незалежне проведення експертизи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів