Гройсман пообіцяв протягом півроку поліпшити умови перетину лінії розмежування на Донбасі

Прем'єр-міністр в п'ятницю відвідав КПВВ "Гнутове"

Владимир Гройсман, Twitter

Уряд має намір протягом 6 місяців поліпшити умови перетину лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман журналістам під час поїздки в Маріуполь. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"У мене одне питання - створення нормальних людських умов для людей, які перетинають лінію зіткнення з тимчасово окупованими територіями. Окремо подякую особовому складу (прикордонників, - ред.): люди працюють в таких непростих умовах, але максимально якісно роблять свою роботу. Павло Жебрівський бере під особистий контроль. Думаю, протягом 6 місяців ми зможемо навести порядок, створити нормальні умови для людей, щоб люди не відчували якогось дискомфорту", - сказал він. 

Новини за темою: Лінію розмежування на Донбасі в 2017 році перетнули понад 11 млн осіб

Нагадаємо, що торік Гройсман доручив міністру у справах тимчасово окупованих територій Вадиму Чернишу створити належні умови на КПВВ Донбасу. На його думку, до вирішення проблеми мають бути залучені голови Донецької і Луганської облдержадміністрацій. Рішення Гройсмана було пов'язане з критикою Юрія Луценка.

Генпрокурор залишився незадоволений умовами на КПВВ "Майорське", в яких українці чекали своєї черги. Це бруд, пил, величезні черги і батьки з дітьми "в наспіх збитому дерев'яно-целофановому ангарі-накопичувачі, де температура під 35".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів