За 5 років роботи в Україні Манафорт офіційно заробив 14 млн доларів

Раніше прокуратура представила документи, в яких вказано, що Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів

З відкритих джерел

Під час своєї роботи в Україні з 2010 по 2014 рік Пол Манафорт оприлюднив свій дохід у 14 мільйонів доларів. Однак згідно з документами, які надала команда спецпрокурора, політконсультант "Партії регіонів" отримав 60 мільйонів. Про це повідомляє "Голос Америки".

Так, за даними Манафорта, 2010 році він нібито отримав 504 тисяч доларів, 3,1 млн доларів – в 2011, 5,4 млн – в 2012, 1,9 млн – в 2013 та близько 3 млн доларів – в 2014. Втім, за словами його бухгалтера Філіпа Айліффа, Манафорт приховував закордонні рахунки. У 2011 році Айліфф нібито питав Манафорта, чи зацікавлений той в будь-яких іноземних рахунках. Манафорт тоді відповів негативно, передає видання.

Новини за темою: Манафорт мав 30 банківських рахунків у трьох країнах світу, щоб приховати дохід з України, - прокурор

За словами Айліффа, деякі іноземні компанії, у контролі над якими звинувачується Манафорт, були клієнтами бухгалтерської фірми Айліффа, але про зв'язки цих компаній з Манафортом йому нібито не було відомо.

Нагадаємо, прокуратура США на чолі з Робертом Мюллером планує довести, що Манафорт не сплатив податки зі значної частини свого прибутку в Україні.

Новини за темою: Пол Манафорт: Уроки для українських лобістів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів