З появою Медведчука партія "За життя" стане адміністративно сильнішою, - політолог

На думку Бортніка, суспільству потрібно пояснити роль і функцію Медведчука в рамках партії

Політичний консультант Руслан Бортнік в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

З появою лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука в лавах партії "За життя", партія стане адміністративно сильніше. Про це в ефірі "112 Україна" заявив політолог Руслан Бортнік.

"Адміністративно ця партія стане сильнішою, на мою думку, у випадку приходу Медведчука. Що дасть це політично покаже час, складно прогнозувати. Мені здається, що сьогодні партії треба пояснювати своєму електорату, для чого прийшов Віктор Медведчук, яка буде його роль, функція в рамках цієї політичної структури. Разом з тим три публічні лідери цієї партії, Мураєв, Рабінович і Медведчук, незважаючи на всю свою різницю, кажуть майже одне і те ж, тому сильного резонансу це викликати у виборців не має. Але пояснити, для чого це було зроблено суспільству потрібно", - сказав він.

"Потенційно, якщо не робити  якихось серйозних помилок, потенційно це буде парламентська партія, вона подолає бар'єр. Це демонструють всі соціологічні опитування, але разом з тим, мені здається, що це не межа мрій лідерів цієї партії. Вони б хотіли формувати навколо себе коаліцію в 2019 році, але для цього їм треба дуже багато працювати і до цих результатів ще досить далеко", - додав він.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи. Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

Зазначимо, Віктор Медведчук - український політик, державний і громадський діяч, народний депутат II-IV скликань, заступник/перший заступник голови ВРУ (лютий 2000 - грудень 2001), глава АП України (червень 2002 - січень 2005). Заслужений юрист України. Доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України.

Автор конституційної реформи 2004 року, яка передбачала перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління. Прихильник федеративного устрою держави. З 2012 року голова Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський громадський рух "Український вибір".

Спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів