З Медведчуком у партії "За життя" з'являються хороші шанси пройти до ВР, - експерт

Бізяєв також додав, що для того, щоб кандидат від південного сходу мав шанс пройти у другий тур, кандидат повинен бути один

112.ua

Після приєднання до партії "За життя" лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука у партії з'являються хороші шанси пройти до ВР. Про це в ефірі "112 Україна" заявив політичний аналітик Руслан Бізяєв.

"Якщо такий потужний організатор, як Віктор Медведчук, поповнив лави партії "За життя", то це, безумовно, для неї плюс. Тому що насамперед він організатор, а партія - це насамперед організаційний процес. У цьому сенсі у "За життя" з'являються хороші шанси пройти до ВР. За даними будь-якої соціології, за останній квартал запит громадян України на мирне рішення конфлікту на сході наближається до цифри 70%. Інша справа, це 70% розділені питанням, як саме досягти миру на сході. У Медведчука є свій план, він заснований на виконанні мінських домовленостей, при цьому інтереси України не порушуються. Але для того, щоб війна тривала нескінченно, на Медведчука і тих, хто виступає за мирне вирішення конфлікту, відразу вішається ярлик "агент Москви", тобто розглядається не суть питання, а персона", - сказа він.

Бізяєв також додав, що для того, щоб кандидат від південного сходу мав шанс пройти у другий тур, кандидат повинен бути один.

"Для того, щоб кандидат від південного сходу мав шанс пройти у другий тур, він повинен бути один. А зараз ми маємо як мінімум двох кандидатів, Юрія Бойка і Вадима Рабіновича. Ще не визначилися Вілкул, Мураєв, Добкін. Якщо не буде єдиного кандидата, то, на мій погляд, шанс на проходження в другий тур мінімальний", - додав він.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року. Низка кандидатів вже заявили про бажання балотуватися на посаду президента. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів