Юрій Бойко: Бюджет-2019 є насправді не бюджетом, а дорожньою картою в бідність для більшості населення України

112.ua

Бюджет-2019 є насправді не бюджетом, а дорожньою картою в бідність для більшості населення України. Про це заявив народний депутат, засновник "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "112 Україна" у понеділок, 3 грудня.

"Ми вважаємо, що воєнний стан у державі президент Порошенко хотів ввести для того, щоб зірвати президентські вибори і ще на деякий час затриматися на посаді. Причому, коли відбувалися масові трагедії в Донбасі в минулі роки, воєнний стан не вводили, а от перед виборами президента вирішили чомусь ввести. І владі абсолютно все одно, що таке рішення погіршить і без того складну економічну ситуацію в країні, і люди стануть ще біднішими. Це така програма Петра Порошенка, щоб залякати країну і протриматися ще трохи на своїй посаді. Але це йому з рук не зійде. Ми вже збираємо інформацію про порушення прав наших громадян на територіях, де введено воєнний стан. І якщо ми їх зафіксуємо, то будемо вже юридично оскаржувати це рішення", – заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що незважаючи на введення військового положення, ніхто реальним звільненням наших моряків фактично цілий тиждень не займався. "Поки наші моряки сиділи за ґратами, президент з прем'єром піарилися, запускаючи трамвай в Бориспіль. Ми вважаємо, що треба терміново залучити посередників з європейських країн і вийти на прямі переговори, щоб наші хлопці опинилися на волі. Що стосується деескалації конфлікту в Азовському морі, то ми не бачимо іншого виходу, як прямі переговори України і РФ на майданчику ЄС і посередництва міжнародних структур. Тобто це має статися так, як було, скажімо, під час Брексита, коли між Великобританією і ЄС також була не врегульована проблема кордонів. Але вони змогли домовитися і зробити все цивілізовано. І ми зможемо, необхідно тільки бажання влади", – сказав народний депутат.

Відповідаючи на питання журналістів про пріоритети роботи Верховної Ради на цьому тижні, засновник "Опозиційної платформи – За життя" зазначив, що першочерговим питанням в роботі парламенту має бути перегляд бюджету-2019. "Цей так званий бюджет є насправді не бюджетом, а дорожньою картою в бідність для левової частки населення України. Тому ми вважаємо, що переглянути бюджет і тарифи – це те, що повинен зробити парламент в першу чергу.

Сьогоднішні платіжки не можуть оплачувати люди по всій країні, адже це просто неможливо – настільки там захмарні цифри. Блокується програма виділення субсидій – їх дають навіть менше, ніж у минулому році, а ціни на газ при цьому підняти влада не забула. 40 млрд грн. складає заборгованість за послуги ЖКГ по всій країні. Народ фактично заганяють в тарифне рабство", – підкреслив опозиціонер.

Народний депутат зазначив, що провладні сили у своїй роботі у Верховній Раді керуються іншими міркуваннями.

"Вони продукують порожні політичні заяви, займаються перейменуванням міст, областей, роблять інші спроби, щоб відвернути людей від реальних проблем. На жаль, від цього парламенту якихось рішень, які справді потрібні людям, очікувати не слід.

Не кращим чином поводить себе і уряд. Влада "переплутала" пріоритети, і замість впровадження необхідних країні реформ вона їздить по світу і збирає кредити, намагається то тут, то там щось позичити, а відповідати і платити за все це доведеться майбутнім поколінням українців, які стали заручниками цієї провальною і згубної політики нинішнього режиму", – резюмував Юрій Бойко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів