Юлія Тимошенко не голосувала за непродовження дії Договору про дружбу з РФ, – Артур Герасимов

Артем Герасимов Прес-служба партії "Солідарність"

Юлія Тимошенко не голосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією, заявив в кулуарах Верховної Ради голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

Сьогодні Верховна Рада, майже конституційною більшістю, вкотре підтримала ініціативу Президента України і проголосувала за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією. Герасимов також зазначив, що після подій 25 листопада цього року – це було обов’язкове рішення парламенту.

“Я не розумію тих, хто казав, що це технічне рішення, що ми не маємо його приймати і таке інше. Сьогодні парламент продемонстрував єдність між фракціями, єдність з Президентом Петром Порошенком”, – наголосив він.

Голова фракції також підкреслив, що це вже третій вотум довіри парламенту Президенту України.

“За зміни до Конституції парламент дав 311 голосів, 276 голосів – за введення воєнного стану і 277 голосів сьогодні парламент дав за непродовження дії Договору про дружбу з РФ”, – сказав Герасимов.

Водночас, він звернув увагу на те, що під час голосування за непродовження дії Договору у залі була відсутня голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко. “Якщо чесно, мене дуже засмутило те, що у сесійній залі під час голосування не було Юлії Тимошенко”, – додав Артур Герасимов.

Він також звернув увагу на те, що її відсутність під час голосувань проти Росії носить системний характер.

“Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосували питання визнання Росії країною-агресором. Ми не бачили її і немає її голосу, коли голосувалося дуже багато законів про засудження країни-агресора. І сьогодні, на жаль, вона знову була відсутня в залі. Сьогодні ми вкотре побачили, хто є хто”, – наголосив Артур Герасимов.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів