Євроскептики планують створити нове об'єднання перед виборами до Європарламенту

Імовірно, основу об'єднання складуть праві націоналістичні рухи

Маттео Сальвіні - прихильник Путіна Фото з відкритих джерел

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні, лідер правої партії "Ліга", планує створити до виборів в Європарламент загальноєвропейський альянс євроскептиків "Ліга ліг". До нього він планує залучити також політичні сили з Швеції, Болгарії та Бельгії. Про це повідомив радник Сальвіні із зовнішньої політики Джанлука Савоіні, передають "Известия".

Крім євроскептичної і антимігрантської риторики, нове об'єднання виступає за тісну співпрацю з Росією.

Як повідомляється, Сальвіні разом зі своєю партією виступить із закликом об'єднатися всім "вільним і суверенним силам, які хочуть захищати свій народ і свої кордони". Нове об'єднання на щорічному партійному з'їзді в неділю він назвав "альтернативою Європі, заснованій на експлуатації і масовій імміграції".

Ідея Сальвіні вже знайшла підтримку інших груп євроскептиків.

"Ми повністю підтримуємо ініціативу пана Сальвіні по створенню великої ліги партій в Європейському союзі, які хочуть бачити Європу націй, а не федеративну європейську супердержаву. Наша група в Європарламенті цілком може бути розширена за рахунок партій з країн, які поки з нами не пов'язані", - заявив євродепутат Марсель де Грааф, співголова групи "Європа націй і свобод". До складу цієї групи входять італійська "Ліга", французьке "Національне об'єднання" (раніше відоме під назвою "Національний фронт"), нідерландська Партія свободи, австрійська Партія свободи і представники правих сил Німеччини, Польщі та Бельгії.

Крім активної антимігрантської політики, нове об'єднання заявляє про свої наміри виступити за "тісну кооперацію з Росією і дружні відносини з нею".

"Будучи вже в статусі загальноєвропейського альянсу, ми продовжимо виступати за тісну кооперацію з Росією і дружні стосунки з нею," - зазначив Савоіні.

Нагадаємо, Маттео Сальвіні прийшов до влади в Італії під антимігрантськими гаслами і вже встиг зміцнити свої рейтинги, відмовившись прийняти судно, що врятувало 60 біженців в Середземному морі.

Також раніше Італія заблокувала угоду про саміт Євросоюзу до тих пір, поки не буде вирішено питання про міграцію.

Джерело: Известия

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів