Європейські партнери радяться з Україною у зв'язку з її досвідом у протидії іноземній агресії, - посол

"Обговорювали питання, в першу чергу, чим займається ця група, це питання інформації, дезінформації, пропаганди", - зазначив Олефір

Андрій Олефіров 112.ua

Європейські партнери радяться з Україною у зв'язку з її досвідом у протидії іноземній агресії. Про це за підсумками зустрічі дипломатів з Європи і США в Гельсінкі, де обговорювали ситуацію в Україні, в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив посол України у Фінляндії Андрій Олефіров.

"Обговорювали питання, в першу чергу, чим займається ця група, це питання інформації, дезінформації, пропаганди. Ця зустріч менш публічна, оскільки тут, коли ми говоримо про групу друзів, мається на увазі група друзів на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС. Тут йдеться про понад 10 країн, у тому числі країн ЄС, США, а й рівень експертів. Ще до висновку не дійшли, бо у нас завершується різниця, що у нас немає рівних учасників Гельсінкі з Києвом. Ми збираємося підвести підсумки через 2-3 години", - повідомив він.

Новини за темою: У МЗС пояснили, чому зберегли дипвідносини з державою-агресором

За його словами, Україна цікава для партнерів.

"Через вас я маю можливість донести до більш широкої аудиторії меседж про те, що розмови про те, що Україну забули, що від України втомилися, що ніхто не хоче нам допомагати - абсолютна неправда. Це не єдина зустріч. Ми цікаві. Більш того, з нами радяться, ми безцінний досвід протидії іноземній агресії. Всі думають, яким чином нам ще можна допомогти. Ми думаємо, яким чином зробити так, щоб прості люди розуміли важливість допомоги та співпраці з Україною", - додав він.

Зазначимо, у МЗС переконані, що міжнародні партнери України введуть санкції проти організаторів та учасників виборів РФ у Криму.

Новини за темою: У НАТО заявили про готовність посилити підтримку України проти агресії РФ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів