Reuters

У четвер, 6 квітня, Європейський парламент має намір розглянути надання Україні безвізового режиму. Відповідна ініціатива вказана в порядку денному Європарламенту.

Блок голосування заплановано на 12:00-14:00 (13:00-15:00 по Києву). Виступати з питання візової лібералізації для України буде доповідач Європейського парламенту з питань безвізового режиму Марія Габріель.

Нагадаємо, 5 квітня в Європарламенті пройшли дебати з приводу безвізового режиму для України. Під час дебатів більша кількість депутатів виступили за безвіз для України, наголосивши, що Україна виконала всі умови.

Новини за темою: У Європарламенті представник партії Ле Пен виступив проти безвізу для України

Зокрема, депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету у закордонних справах Міхаель Галлер заявив, що Україна втілила не тільки технічні, але і політичні зміни. Він підкреслив, що реформи втілюються повільно, але варто враховувати бойові дії на сході країни.

Депутат Європарламенту від Нідерландів Беатрікс фон Сторк пригадала Порошенку його майно та документи про офшори, які були опубліковані під час скандалу PanamaLeaks. Сторк підкреслила, що в Україні високий рівень корупції.

Новини за темою: Яку мету перед українцями поставить влада, коли країна отримає безвіз?

Депутат від Польщі Міхал Боні виступив за надання Україні безвізу, пояснивши тим, що Україна змінюється в кращу сторону і здійснює реформи в умовах війни.

Відзначимо, що перед стартом дебатів у ЄП щодо безвізу для України евакуювали людей через пожежну тривогу.

Новини за темою: Як працює безвізовий режим з ЄС для Грузії: Що можна, а що ні з безвізом