Європарламент надав Україні додаткові торговельні преференції

Документ ще має бути оприлюднено в Офіційному журналі ЄС, після чого він набуде чинності. Очікується, що це відбудеться наприкінці вересня

Європейський парламент, фото з архіву Фото з відкритих джерел

У Європейському парламенті підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій, передає "Уніан".

Відзначено, що церемонія підписання відбулася в Страсбурзі в кімнаті протоколу Європарламенту. Документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра у справах Євросоюзу головуючої у ЄС Естонії Матті Маасікас.

На церемонії також був доповідач Європарламенту з цього питання Ярослав Валеса.

Документ ще має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС, після чого він набуде чинності. Очікується, що це відбудеться в кінці вересня.

Раніше повідомлялося, що Європарламент 1 червня підтримав пропозицію Єврокомісії про збільшення тарифних квот на низку українських товарів. Торговельні преференції надано Україні в рамках DCFTA - частини Угоди про асоціацію, що тимчасово застосовується із січня 2016 року. Частина угоди передбачає взаємне відкриття ринків товарів і послуг, але ЄС швидше скорочує і скасовує мито. Зважаючи на економічні труднощі України та її зусиль щодо реформування ЄС запропонує Києву додаткові нові торговельні поступки.

Також Рада Європейського Союзу висловилася на підтримку введення тимчасових торгових преференцій для нашої країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...