Євроінтеграційні зміни до Конституції в першу чергу відволікають від провальної соціальної політики влади, - політолог

Євроінтеграційні зміни до Конституції в першу чергу відволікають від провальної соціальної політики влади. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Андрій Видишенко.

Ініціативи на кшталт внесення зміни до Конституції про евроинтеграционноим курсі України є продуктом політичних технологій для майбутнього виборчого циклу, вважає він.

"Це породження, воно запрограмовано насамперед на відволікання від провальної політики у соціальних питаннях", - вважає він.

Видишенко зазначив, що партнери України в ЄС також скептично поставилися до заяв української влади про наміри вступити в ЄС і НАТО. Крім того, політолог переконаний, що розмови про вступ до ЄС і НАТО деструктивно впливають на українську державність і посилює градус конфронтації в суспільстві.

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада прийняла проект постанови № 9037/П про включення до порядку денного сесії і направлення до Конституційного Суду проекту змін до Конституції про зовнішньополітичному курсі України. За проголосував 321 народний депутат.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів