Євродепутат ініціює поглиблення співпраці ЄС та України з кібербезпеки

Під час засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС 16-18 квітня у Страсбурзі буде ініціюватися поглиблення співробітництва Брюсселя з Києвом в цьому напрямку

Фото з відкритих джерел

ЄС і Україна повинні тісніше співпрацювати у питаннях кібербезпеки. Про це під час прес-конференції у Варшаві повідомив депутат Європарламенту Міхал Боні, передає Укрінформ.

Новини за темою: НАТО затвердило створення двох нових штабів і центру кібербезпеки

Під час засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС 16-18 квітня у Страсбурзі буде ініціюватися поглиблення співробітництва Брюсселя з Києвом в цьому напрямку

“Я внесу це питання на засідання цього комітету і пропонуватиму також, щоб активно розпочати співпрацю з Україною у цій сфері. Незважаючи на те, що Україна ще не є членом ЄС, але у системі кібербезпеки вона повинна мати схожий шлях щодо досягнення сертифікатів і до формування відповідних стандартів", - заявив Боні.

Він наголосив, що зараз "дуже хороша нагода", аби ЄС, будуючи нові стандарти і норми кібербезпеки з окресленими рівнями і вимогами, заохочував країни Східного партнерства "також піти цим шляхом".

Він зазначив також, що крім України, такого роду співпрацю Євросоюз повинен налагодити ще з двома країнами Східного партнерства - Молдовою та Грузією. За його словами, 5 квітня у Кишиневі під час засідання Парламентського комітету асоціації Молдова-ЄС йшлося про можливість створення робочої групи з питань кібербезпеки та протидії дезінформації. Натомість, у Грузії 4-5 червня відбудеться цифровий саміт, де кібербезпека буде одним з основних питань.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів