ЄС закликає Україну зберігати високі темпи здійснення реформ під час передвиборчого періоду

Євросоюз також зазначає, що Україна демонструє прогрес у низці галузей

Фото з відкритих джерел

Євросоюз відзначив прогрес України у впровадженні системних реформ, спрямованих на підвищення рівня життя громадян України. Про це йдеться у спільній заяві, затвердженій за підсумками саміту Україна - ЄС у Брюсселі сьогодні, 9 липня, передає "Європейська правда".

"Ми вітаємо те, що після нашого останнього саміту розпочато низку важливих реформ, спрямованих на підвищення рівня життя громадян України, зокрема у галузі охорони здоров'я та пенсійного забезпечення. Значний прогрес було досягнуто у проведенні структурних реформ у галузях децентралізації та державного управління, а також у реформуванні галузей держзакупівель та екології", - вказано в документі.

Крім того, представники Євросоюзу вітають ухвалення законів про приватизацію та національну безпеку, а також затвердження енергетичної стратегії до 2035 року. У заяві наголошується, що реалізація стратегії дозволить зміцнити енергетичну безпеку України і виконати Паризьку кліматичну угоду.

"Ми вітаємо прогрес у здійсненні реформ, представлений 27 червня у Копенгагені на конференції щодо реформування України, і погоджуємося з тим, що темпи реформ слід зберегти, в тому числі під час передвиборчого періоду, що наближається", - підкреслюється в заяві.

Джерело: Европейская правда

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів