ЄС запровадив санкції проти російських компаній за будівництво Керченського мосту

В ЄС зазначили, що будівництво і відкриття мосту є ключовими символічними кроками в консолідації Російською Федерацією контролю над Кримом

Відкриті джерела

Європейський Союз запровадив санкції щодо компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту в анексованому Криму. Про це йдеться в рішенні ЄС від 30 липня 2018 року, опублікованому в офіційному журналі ЄС. 

Під санкції потрапили дві компанії російського бізнесмена Аркадія Ротенберга - ПАТ "Мостотрест" (MOEX: MSTT) і ТОВ "Стройгазмонтаж". Обидві компанії раніше вже було включено до американського санкційного списку.

Також у списку АТ "Інститут Гіпростройміст - Санкт-Петербург", АТ "Суднобудівний завод "Залив", ТОВ "Стройгазмонтаж - Міст", вологодське АТ "ВАД".

"Будівництво цього мосту (Керченського, - ред.) і його офіційне відкриття 15 травня 2018 року є ключовими символічними кроками в консолідації Російською Федерацією контролю над незаконно анексованим Кримом і Севастополем та подальшої ізоляції півострова від України", - йдеться в рішенні. 

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін відкрив автомобільну частину мосту Керченською протокою, що з'єднує анексований Крим і Краснодарський край РФ. В українському МЗС повідомили, що Україна буде працювати над розширенням національних і міжнародних санкцій щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до незаконного будівництва мостового переходу Керченською протокою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів