ЄС підтверджує участь Ештон, Еттінгера і де Гухта в мінських переговорах 26 серпня

Євросоюз запросив на зустріч президент РФ Володимир Путін, а президент України Петро Порошенко підтримав цю ініціативу

Reuters
ЄС підтверджує участь єврокомісарів Кетрін Ештон, Гюнтера Еттінгера і Карела де Гухта в переговорах, які пройдуть 26 серпня в Мінську. Про це сьогодні в ході брифінгу в Брюсселі розповіла офіційний представник Єврокомісії Шантал Хьюг, передає "РБК-Україна".

"Ми можемо підтвердити, що Європейський Союз буде присутній на зустрічі Митного союзу і України 26 серпня. Президент Баррозу не зможе відвідати її, але на ній від Єврокомісії будуть присутні верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, комісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер та комісар з питань торгівлі Карл де Гухт", - повідомила вона.

Пріоритетними питаннями вона назвала імплементацію української Угоди про Асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі, а також можливість відновлення газових переговорів і питання безпеки, зокрема, ситуацію у східних регіонах України.

Євросоюз запросив на зустріч, за словами Хьюг, президент РФ Володимир Путін, а президент України Петро Порошенко підтримав цю ініціативу.

Нагадаємо, в Мінську 26 серпня пройдуть переговори у форматі Україна - ЄС - "Євразійська трійка" (Білорусь, Казахстан, Росія).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів